• Přihlášení dětí na prázdninový provoz 2024

Od 2.4.2024 najdete v sekci dokumenty "Provoz MŠ o letních prázdninách 2024" informace k přihlášení dětí k účasti na prázdninovém provozu 2024 včetně formulářů přihlášek do naší školy a do jiné školy.

• Skutečně zdravá škola

Zapojili jsme se do projektu Skutečně zdravá škola

• Zápisy pro školní rok 2024/2025 se blíží ...

V sekci Zápisy 2024/2025 sledujte informace týkající se zápisů do mateřské školy pro školní rok 2024/2025. Najdete zde všechny potřebné informace zde a dokumenty.

• Chcete vědět co děláme?

Podívejte se do sekce Naše zážitky ať se dozvíte co všechno děláme a co na Vás čeká, když se rohodnete přijít k nám do školy. Těšíme se na Vás u zápisu, abyste si mohly užívat s námi a připravovat se na tu velkou školu

• Den otevřených dveří

• Sběr kaštanů pro KRNAP

Naše mateřská škola se s velkou vervou vrhla do 2.ročníku sběru kaštanů pro KRNAP. Jak to dopadlo se podívejte ZDE.