Přeskočit na hlavní obsah

Informace - uzavření MŠ - úřední dny, žádosti o ošetřovné

**Úřední dny vedení školy, "ošetřovné" - tel. čísla na ředitelku a zástupkyni

• Úřední dny vedení mateřské školy po dobu uzavření MŠ: každé pondělí od 8:00 – 10:00 hodin, v mateřské škole Duha, Pražská 297, kancelář ředitelky - prosíme, nechoďte do mateřské školy osobně bez předchozí tel.dohody.
V nutných případech kontaktujte mateřskou školu na tel.: 606550521 (Duha), 778759970 (Rosa)

Žádáme rodiče, kteří potřebují vydat formulář OŠETŘOVNÉ, aby vždy do konce týdne sdělili tuto skutečnost prostřednictvím mailu info@msprazska.cz, ošetřovné pak pošleme každé pondělí formou scanu na mail, ze kterého vzejde Vaše sdělení o potřebu vydání. V případě nejasností nebo "akut" stavu volejte na mobily vedení školy. Děkujeme.

Sledujte aktuální informace na www.msprazska.cz

Informace o přijímacím řízení 2020/2021

Informace k přijímacímu řízení na školní rok 2020/2021

Přijímací řízení se bude konat ve dnech 5. a 6. května 2020 - sledujte web školy - vzhledem k nouzovému stavu se termín i podmínky přijímacího řízení mohou měnit, v tuto chvíli platí stále tento termín:

5.5.2020 - 9:00 – 12:00

• 13:00 – 16:00

6.5.2020 - 13:00 – 15:00 (náhradní termín)

Kritéria pro přijetí dětí naleznete v sekci Dokumenty.

Prosíme rodiče, aby využili elektronického předzápisu, který by měl být spuštěn 6.dubna, velmi nám ulehčí následné přijímací řízení. Budeme Vás informovat. Rovněž budeme informovat o formě letošního přijímacího řízení, až obdržíme pokyny od MŠMT.

Náměty a okruhy činností pro domácí hru a vzdělávání

Milé děti a rodiče, v sekci fotogalerie najdete album s náměty pro domácí hru a vzdělávání, včetně pogramu Žirafa. Nalezdete zde informaci, jakým způsobem se pokusíme takto na dálku pracovat dál. Vše se vyvíjí, dejte nám čas. Posílejte obrázky na maily, dělají nám velkou radost.

V elektronické podobě doporučujeme tyto webové stránky, kde naleznete spoustu inspirace a mnoho dalších námětů a materiálů:
www.predskolaci.cz
www.e-predskolaci.cz

Dál v nejbližší době pošlu oscanované různé hry a jejich pravidla (oblasti rozvoje pohybu, předmatematiky aj.)

Opatrujte se.

Pro děti a rodiče :-)

Máme pro Vás info k mání - o předškolním vzdělávání! Mámo, táto, děti, básnička k Vám letí. Když je školka zavřená, co to pro nás znamená? Pro nejmenší tříleťáčky užívat si hlavně hračky, pro prostřední holky, kluky - hračky dejte občas z ruky, sedněte si ke stolku, vezměte si pastelku. Prosíme, bez nadsázky, pošlete nám obrázky. A jak? Přece mailem, v příloze, ať je máme v záloze. A teď velcí předškoláci, ti už od nás mají práci. Každý týden, to se ví, žirafka se objeví. Mámo, táto, koukněte, z webu úkol stahněte. Neberte to z povinnosti, jak se může zdát, můžete si místo toho s dětmi povídat. Přejeme všem hlavně zdraví, ať se brzo sejdeme, chybíte nám, tomu věřte, kdyby něco - píšeme! PS: obrázky posílejte všichni, udělají nám radost a až vše bude tak, jak má být, uspořádáme z nich výstavu. Vaše paní učitelky.❤️

Zrušení Školy v přírodě - informace

Vážení rodiče.
Školka v přírodě je zrušena, neposílejte platby. V případě, že jste již uhradili, bude Vám platba vrácena.
Děkujeme za pochopení.