• Skutečně zdravá škola

Zapojili jsme se do projektu Skutečně zdravá škola

• Zápisy pro školní rok 2024/2025 se blíží ...

V sekci Zápisy 2024/2025 sledujte informace týkající se zápisů do mateřské školy pro školní rok 2024/2025. Najdete zde všechny potřebné informace zde a dokumenty.

• Chcete vědět co děláme?

Podívejte se do sekce Naše zážitky ať se dozvíte co všechno děláme a co na Vás čeká, když se rohodnete přijít k nám do školy. Těšíme se na Vás u zápisu, abyste si mohly užívat s námi a připravovat se na tu velkou školu

• Den otevřených dveří

• Provoz mateřských škol na území našeho dvojměstí v době letních prázdnin 2024

Mateřské školy mají již plán, jak budou zajišťovat provoz během letních prázdnin roku 2024. Zde najdete přehled provozu jednotlivých MŠ nebo přímo pod tímto textem. Přihlášky pro umístění dětí do MŠ v době letních prázdnin naleznete v sekci Dokumenty.

• Sběr kaštanů pro KRNAP

Naše mateřská škola se s velkou vervou vrhla do 2.ročníku sběru kaštanů pro KRNAP. Jak to dopadlo se podívejte ZDE.